Aedvilja 4, Tallinn 10120
E–R 9:00–17:00
Laos olemas

LOGILINK CP105 LOGILINK – Power cord, sa

Tarne üle Eesti · 14-päevane tagastusõigus

5,32 € koos KM-ga4,29 € ilma KM-ta

LOGILINK CP105 LOGILINK – Power cord, sa — multifunktsionaalne tindiprinter igapäevaseks kasutuseks.
Sobib dokumentide ja tööfailide printimiseks (A4).
Hea valik nii koju kui ka väikekontorisse.

✔ Kiire tarne 1–2 tööpäeva
✔ 14-päevane tagastusõigus
✔ Arvega ostmine ettevõtetele
✔ Turvaline makse

38 laos

Tarne 1–2 tööpäeva · Laos olemas
✔ 14-päeva tagastus ✔ Tasuta tarne alates 45 € ✔ Abi telefoni ja e-posti teel
Tarne üle Eesti 14-päeva tagastus Abi telefoni ja e-posti teel
Tootekood: CP105 Kategooria: Bränd:

Kirjeldus

LOGILINK CP105 LOGILINK – Power cord, sa on LOGILINK tindiprinter, mis sobib kasutamiseks nii kodus kui kontoris.

LOGILINK CP105 LOGILINK – Power cord, safety plug 90° to IEC C15 female, 2m, black

Peamised eelised

  • Stabiilne ja selge printimine igapäevaste dokumentide jaoks
  • Sobib formaatidele kuni A4
  • Lihtne hooldus ja kulumaterjalide vahetus
  • Mitme funktsiooniga seade (printimine + lisafunktsioonid sõltuvalt mudelist)

Tehnilised andmed

Bränd LOGILINK
Mudel / PartNumber CP105
EAN 4052792030808
Seadme tüüp multifunktsionaalne seade
Printimise tehnoloogia tindiprinter
Formaat A4
Garantii 24 Months Warranty

Kulumaterjalid

Sellele seadmele sobivad nii originaalsed kui ka analoogsed tindid ja muud kulumaterjalid. Vaata sobivaid tooteid tahm.ee e-poest.

Kellele sobib?

Soovitame kodukontorisse, väikekontorisse ja kõigile, kes prindivad regulaarselt lepinguid, arveid ja muid tööfaile.

Tarneaeg ja saadavus uuenevad automaatselt ALSO laoseisu põhjal.

Lisainfo

Bränd

Printing Technology

tindi

Device Type

Multifunktsionaalne (MFP)

Värvitrükk

Värviline

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “LOGILINK CP105 LOGILINK – Power cord, sa”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Sulle võib meeldida ka…

Kohatäide
Hetkel vaatad: LOGILINK CP105 LOGILINK – Power cord, sa 5,32 € koos KM-ga4,29 € ilma KM-ta
Lisa korvi