Printerikassettide täitmine

Mis on kassettide täitmine?

Kasseti täitmine” võib nimetada ka “kasseti renoveerimine” või “kasseti taastamine”. Need on tindi- ja toonerikassetid, mis on mõeldud teie HP / Samsung / Brother / Xeroxi ja mis tahes muu brändi printerile. See ei ole täpselt teie printeri tootja kassett, kuid on meie poolt originaalkassettidest teisendatud. Klientide tellimusi vaadates avastasime, et kui nad eelistaksid meie enda kaubamärgiga printerikassette originaalkassettide asemel, võiksid nende kogukulud olla igal aastal kordades väiksemad. Täidetud kassettide eeliseks on ka see, et nende valmistamisel kasutatakse tootja originaalkassettide taaskasutatud osi, mis muudab need veelgi keskkonnasõbralikumaks.

Kus toodetakse täidetud kassette?

Meie täidetud kassetid on valmistatud kõrgeimate ISO standardite järgi.

See on garantii, et “tooted ja teenused on usaldusväärsed, ohutud ja kvaliteetsed”. Meie tehas asub Eestis. See on puhas, professionaalselt korraldatud ja hästi varustatud. Iga siin tarnitud kasutatud originaalkassetti kontrollitakse väga hoolikalt. See tagab, et uute kassettide loomiseks taaskasutatakse vaid kvaliteetseid osasid. Enne tootmisest lahkumist läbivad kõk kassetid korraliku printimise ja kiipide testimise.

Kuidas tellida kasseti täitmist?

  SAMM 1.

Valige paremas nurgas “tooneri täitmine”, nagu näidatud pildil 1.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

SAMM 2

Järgmises etapis valige tühja kasseti edastamise viis.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

SAMM 3

Kolmandal sammul on teil võimalus osta ka koopiapaberit. Paber saadetakse teile koos täidetud kassetiga. Kui paberit pole vaja, valige menüüst “Tänan, mul pole paberit vaja”.

 

 

 

 

 

 

 

 

SAMM 4

Lõpetuseks kontrollige üle kõik täidetud väljad.

1. Kasseti tüüp.

2. Tühja kasseti täitmise edastamise meetod.

3. Kas vajate paberit või mitte.

Pärast kõigi andmete kontrollimist klõpsake nuppu “Lisa ostukorvi”.

Ostukorv0
Sinu ostukorvis pole ühtegi toodet
Jätka ostlemist
0