Müügitingimused

Vastutamatusesäte

Tagame, et kõik A-TAHMi internetipoes olevad tooted on teie tellimuse esitamise ajal laos olemas. A-TAHM võib igal hetkel veebilehe sisu muuta. Osasid A-TAHMi internetipoe kaudu vahendatavaid teenuseid pakuvad teised organisatsioonid, kes ühtlasi nende teenuste eest ka vastutavad. Olukordades, kus A-TAHMi internetipood tegutseb nende teenuste vahendajana, ei vastuta me teiste organisatsioonide tegevusest tulenevate vigade eest.

Tasumine ja hinnad

Aktsepteerime järgmisi kaardimakseid: Visa, Eurocard, MasterCard, PayPal. Kõikidele hindadele lisandub Eesti käibemaks (20%).

Teie tellimuse hinnale lisanduvad kauba kohaletoimetamise kulud. Kohaletoimetamiskulud leiate lehelt „Tarne ja transport“. Tellimustele väljaspool ELi asuvatesse riikidesse võivad lisanduda kohalik käibemaks ja impordimaksud, mis tuleb tasuda paki kättesaamisel. A-TAHM toimetab teie paki kohale vastavalt Incotermi „tarnitud, toll tasumata“ (DDU) põhimõttele. See tähendab, et me ei küsi väljaspool ELi asuvatesse riikidesse saadetava kauba pealt käibemaksu ega muid makse ega oska ennustada, kui suureks need maksud võivad kujuneda. Täiendava teabe saamiseks võtke ühendust kohaliku tolliametiga.

Turvalisus

Kauba eest saate tasuda kolmandate osapoolte vahendusel turvalise soklikihi kaudu, mis tähendab, et teie krediitkaardi andmed näiteks krüptitakse ja neid käideldakse turvaliselt. Me ei salvesta kunagi teie krediitkaardi numbrit.

Kõik kaardiga maksvad kliendid peavad läbima valideerimiskontrolli. A-TAHMi internetipood jätab endale õiguse tellimuse täitmisega viivitada, kui me kahtlustame, et tarvis on täiendavat turvakontrolli.