Trumlisõlm HP 32A (CF232A)

Trumlisõlm HP 32A (CF232A)

  • ~23,000 lehte CF232A, nimetatud kasseti tootlus vastab standardile ISO / IEC 19752. Varu jälgimise tehnoloogia annab klientidele teada, kui toonerit on vähe või kassett tuleb välja vahetada.
In Stock
Puhasta
Tootekood: CF230A Kategooria:

Kirjeldus

KIRJELDUS

Ülevaade

Printige dokumente professionaalse kvaliteediga, kasutades usaldusväärne originaaltrummel HP CF232A. Analoogtrumlitega säilitate trükkimise kõrget kvaliteedi ning hoiate samal ajal eelarvet kokku. Valides printerikassettide täitmist säästad nii oma rahakotti, kui ka loodust. Vajalik printeritarvik toimetatakse üle Eesti.

Omadused

Originaal trumlisõlm HP 32A – on valik, milles saate kindel olla. Nautige päevast päeva kõrgetasemelist trükkimise kvaliteeti.

Analoog trumlisõlm HP CF232A on parem valik Teie ettevõtte arendamiseks, kuna analoogi hind on originaal tooneri hinnast märgatavalt odavam. Analoog trumlisõlm HP32A oli spetsiaalselt välja töötatud järgmistele HP printeritele: . Kasutades analoogtoonerit tagatakse premium trükkimise kvaliteet.  Kulumaterjale on lihtne ja kiire välja vahetada.

Ole nutikas ning usalda meie kvalifitseeritud tehnikutele oma tühjaks saanud toonerid uuesti täita. Niimoodi hoiad nii oma raha kokku, kui samal ajal säästad ka keskkonda, kuna kaob vajadus utiliseerida kasutatud originaal või analoog HP 32A toonereid. Ühe CF232A trulmlisõlmi saab taastada kuni 2 korda. Tallinna piires a-tahm oü kuller tuleb tühjale kassetile järgi ning toob täidetud kassetti tagasi. Igale täidetud kassetile kehtib garantii, garantiitingimustega saab tutvuda siit.

Analoog , originaal või renoveeritud trumlisõlm HP 32A sobib järgmistele printeritele:

HP 30 A/X tooneri tehnilised andmed:

Trükitarvikute värv (id)
MustPrindi tehnoloogia
Laser
Lehe saagis (must ja valge)
32000 lehekülge CF232A
Lehekülje tulu joonealune märkus
Ligikaudne keskmine saagikus vastavalt ISO / IEC 19752. Tegelik saagikus varieerub oluliselt, sõltuvalt trükitud lehekülgede sisust ja muudest teguritest. Lisateavet leiate siin.

Requisitos operativos

Töötemperatuuri vahemik
15 kuni 25 ° C
Ladustamistemperatuuri vahemik
-20 kuni 40 ° C
Mittetöötav niiskus
10 kuni 90% RH

HP 32A mõõdud ja kaal:

Pakendi mõõtmed (W x D x H)
365 x 97 x 102 mm
Mis on kastis
  • Toonerikassett
  • Ringlussevõtu juhend

Lisainfo

Mõõtmed -
Värv

printeri brand

printeri kassettide variandid

, ,

Hp Printerid

, , ,

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Trumlisõlm HP 32A (CF232A)”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.