Tindikassett HP 970, 971

  • Tindikassett HP 970XL, 971XL

  • ~9200 lehte HP 970Bk
  • ~6600 lehte  HP 971, C, M, Y

Seda toodet ei ole hetkel laos ja pole seetõttu saadaval.

Tootekood: 970/971 Kategooria:
Share

Kirjeldus

Ülevaade

HP 971XL Officejet sinised tindiprinterikassetid on tasuv lahendus professionaalse kvaliteediga värvusdokumentide printimiseks ja aitavad ettevõtetel säästa aega ja luua järjepidevalt pikaajalisi väljatrükke.

Võimalused

Pigmendi tindid kontoritrükis pakuvad uimastamise värvi. Trükitekstid ja pildid on taluvuse, vee voolamise ja markerite 4 , 2 kasutamise suhtes vastupidavad . Salvestage dokumente ja olulisi dokumente aastakümneid ilma trükitud teksti kvaliteedi kaotamata 2 .
Valige eelarve, mis sobib teie eelarvega – eelarve standardkassetid või suure jõudlusega kassettid. Kõik originaalsed HP pigmendi tindikassetid on paigaldatud mõne sekundi jooksul ja säilitavad prindikvaliteedi viimase tindipilti juures.
Keskkonnastandarditele vastavate kassettide kasutamine aitab säästa ressursse ja vähendada negatiivset mõju keskkonnale. HP Smart Print aitab säästa paberit ja energiat, samas kui HP Planet Partners saab 5 , 3kassetti tasuta tasuta ringlusse võtta .

Tehnilised andmed

Prinditarvikud värvi
Sinine
Tinditüübid
  • Pigmendi tint
Lehekülgede arv (värv)
~ 6600 lehekülge
Trükiallikas olev joonealune märkus
Printeri HP Officejet Pro X451dw testitulemuste kohaselt. Teave ligikaudse ressursi kohta saadakse ISO / IEC 24711 või HP meetodite alusel tehtavate katsete põhjal ja pidev trükkimine. Tegelik eluiga võib sõltuvalt trükitud materjalidest ja muudest teguritest oluliselt erineda. Lisateabe saamiseks vt http://www.hp.com/go/learnaboutsupplies.

Töötingimused

Töötemperatuuri vahemik
5 – 35 ° C
Ladustamistemperatuur
-40 – 60 ° C
Salvestuse niiskus
10 kuni 90% suhteline niiskus

Mõõdud ja kaal

Pakendi mõõtmed (W x D x H)
242 x 29,2 x 86,6 mm
Saadetise kaal
0,21 kg

Täielik komplekt

Garantii
HP tagab, et iga kassett, prindipea ja muud sellega seotud tooted ei sisalda garantiiaja jooksul materjali- ja tootmisvigu.
Tarnekomplekt

Vastavalt juriidilistele nõuetele nagu REACH (Euroopa Parlamendi ja nõukogu määrus EÜ nr 1907/2006) annab HP klientidele teavet meie toodete kemikaalide kohta. Selle toote keemilise teabe aruanne on kättesaadav aadressil www.hp.com/go/reach .

Ülaltoodud teave on ainult viitamiseks ja ei ole avalik pakkumine. Näidatud hinnad on soovituslikud ja HP ​​ei taga. Need on mõeldud eeskuju andmiseks huvipakkuva mudeli valimisel. Tegelikud müügihinnad kehtivad HP ametlike partnerite spetsifikatsioonil.

Selle seadme kasutamisel ei ole võimalik lihtsasti muuta krüpteerimisfunktsiooni ning tarnijalt ei ole vaja täiendavat olulist toetust, mis võimaldab neid seadmeid importida ilma tööstus- ja kaubandusministeeriumi litsentsi saamiseta.

Lisainfo

Värv

, , ,

printeri brand

printeri kassettide variandid

,

Koopiapaber

Hp Printerid

, , ,

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Tindikassett HP 970, 971”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.