Ettevõttest

Ettevõte „a-tahm“ – HEWLETT PACKARD, CANON, SAMSUNG, KYOSERA, EPSON, BROTHER, OKI, XEROX, LEXMARK, SHARP, TOSHIBA, SELEX, RICOH, PANASONIC, MINOLTA-KONIC printerite kulumaterjalide usaldusväärne tarnija. Töötame selles turunišis alates 1994. aastast ning ei kuulu nende hulka, kes räägivad kõige madalamtest hindadest. Me lihtsalt konstateerime fakti, et enamus kliente valib meie ettevõtte just nimelt tänu meie toodete ja teenuste sobiva hinna tõttu.

Jälgime turgu ning pakume klientidele alati mitte ainult aegumatuid lahendusi, vaid ka uudistooteid, mis alles on saamas populaarseks.

Valikus on ühilduvad ja originaalsed laserkassetid: mustad ja värvilised. Kõige populaarsemaks teenuseks on kassettide täitmine. Tarnime originaalseid kassette ning ka ühilduvaid Hiina ja Poola päritolu kassette.

Valikus on ainult kontrollitud tehnika, mille kvaliteet ja funktsionaalsus ei ärata kahtlust. Meid usaldavad nii eratellijad, kui ka ettevõtted. Püsiklientide hulgas on Tallinna linna eelarvelised asutused, kohalikud omavalitsused, vallad, gümnaasiumid, polikliinikud, muuseumid jne.

Lisatoodetena pakub ettevõte ka laias valikus bürookaupu: märkmikud, vihikud, isekleepuvad märkmepaberid, värvilised paberid ja fotopaber, büroodokumentide trükkimiskomplektid jpm. Meilt saate soodsalt osta kõige populaarsemate printerimudelite kassette.

Kaubavalik täieneb pidavalt, helistage meie numbritele 372 6484954, +3725151520 ja meie kaastöötajad aitavad Teid meeleldi!